loiekové interakcie

Dobrý deň lekárka my predpísala okrem antibiotík aj codein pretože mám šteklivý dráždivý kašeľ s občasným vykašľavaním hlienu . Môžem codein kombinovať so stoptusinom? samozrejme z časovým odstupom. Ďakujem.

Odpovede

Dobrý deň Katka, kombinovať/striedať môžete, naraz ich neužívajte. Codein je silnejší proti dráždivému kašľu ako Stoptusin, zvykne sa dávať najmä na noc, aby Vám kašeľ nerušil spánok a cez deň môžete tlmiť kašel a podporiť trochu vykašliavanie Stoptusinom. Ak Vás kašeľ príliš ruší aj v priebehu dňa, tak si dajte radšej iba Codein. Ak už bude kašeľ skôr hlienový a vlhký, tak už Codein, najmä cez deň, neužívajte aby sa Vám potláčaním kašlania nehromadili hlieny v prieduškách. Všetko dobré želám!

Although you’re in a scenario that is complicated, there isn’t any need. Study and find out ways to make documents on line once you possibly can. Usually do not find out just how exactly to devote months? Continue reading this post and find a few thoughts on the way exactly to maneuver the summer time this.
http://ict.blox.ua/2021/05/how-to-make-your-product-stand-out-with-pay-to-do-essay.html
https://www.shopdropss.com/2021/05/13/how-long-is-a-3-minute-speech/

do my math homework for me now: Keep It Simple And Stupid

Vaša odpoveď