Gynoflor a Cicatridina

Lea

Dobry den, chcem sa opýtať ci medzi dvoma dávkami gynofloru ktory si vkladám do posvy dvakrát do týždňa si mozem dávať aj cicatridinu som v prechode a mam suchost slizníc . Nakoľko som vyskúšala laluna aj feminela hyalosoft ale pri bráni som mala pocit ze nejaká zložka mi nerobila dobry pocit a lekárka mi povedala ze mohli to byt kamilky ktoré obsahujú . Tak by som chcela este vyskúšať tu cicatridinu len neviem ci si ju mozem dávať medzi tými dvoma davkami gynofloru ako som vam napisala . Dakujem Vam za odpoved

Odpovede

Dobrý večer Lea, áno, medzi jednotlivými dávkami Gynofloru môžete aplikovať Cicatridinu. Ak by Vám ani tá nevyhovovala, môžete vyskúšať ešte lubrikant Multi-Gyn LiquiGel, neobsahuje rastlinné výťažky a silice, ktoré môžu v niektorých prípadoch mierne dráždiť a celkovo mám s touto značkou len dobré skúsenosti pri rôznych intímnych problémoch.

Dobry večer. Chcela by som sa opýtať čo sa mi môže stať keď som zjedla gynoflor vaginálne tabletky? Zjedla som ich 3 a potom som si vlastne uvedomila že sú do pošvy a nie do úst. Ďakujem. 

Vaša odpoveď