Bolesť nôh

Dobrý deň ja mám taký problém. Bolí ma ľavá päta všade aj na boku aj zo zadu a plus ma bolí celé chodidlo. Ide mi to aj do kolena aj boku nohy a aj do krížov. Keď chodím nebolí to ale ako náhle stojím alebo si sadnem tak to bolí. Pri spaní ma to tak isto nebolí je to také divné dosť. Tak isto ma bolí aj druhá noha ale oveľa menej. Viac ma bolí ľavá. Beriem antikoncepciu ale tej to nepripisujem bola som na testoch pred pár mesiacmi a zrážanlivosť mám dobrú všetko mám v poriadku aj pečeňové testy. Tomu to nepripisujem. Nemám nohy ani opuchnuté ani nič. nemám ani žily kŕčové nič. Nechápem to je to divné. Mohli by ste mi poradiť? Ďakujem pekne 🙂 

Odpovede

Dobrý deň Mária, bolesť chodidiel/päty môže mať viacero príčín, takže musíte ísť k lekárovi-ortopédovi (nie iba na krvné testy, tie s tým nesúvisia), aby ste zistili príčinu a potom sa môže adekvátne liečiť. Ja Vám bez diagnózy viem poradiť iba prostriedky, ktoré Vám čiastočne potlačia symptómy a uľavia trochu od bolesti (maste a tabletky proti bolesti, ortopedické pomôcky, silikónové podpätenky a podobne), problém však nevyriešia. Pekný deň!

Chcela by som sa Vás spýtať čo si myslíte, že to môže byť? Áno určite pôjdem doktorovi. A môžte mi poradiť aj tabletky od bolesti zatiaľ kým sa dostanem doktorovi? Aj som si objednala ortopedické vložky. Z toho ma bolí celá noha. 

Vaša odpoveď