Tehotenské a ovulačné testy

Kedy môžem otehotnieť?

nohy_v_posteli.jpg

Menštruačný cyklus je prirodzený fyziologický proces prebiehajúci v ženskom tele. Priemerne trvá 28 dní (počíta sa od prvého dňa menštruácie), normálny je aj 25-35 dňový cyklus. Približne v polovici cyklu dochádza k tzv. ovulácii – obdobie kedy sa uvoľňuje vajíčko z vaječníka a kedy je sliznica maternice najlepšie pripravená na zahniezdenie oplodneného vajíčka – najpravdepodobnejšia doba k otehotneniu. V tomto období dochádza k sekrécii tzv. luteinizačného hormónu (stimuluje dozrievajnie vajíčok), ktorý je hlavný indikátor plodných dní pri domácom testovaní. 

O plodných dňoch hovoríme v priebehu 10. až 17. dňa cyklu, v závislosti od dĺžky menštruačného cyklu. Pokiaľ nepríde k oplodneniu vajíčka, klesá produkcia ženských hormónov, zníži sa prívod krvi do sliznice maternice a dochádza k odlupovaniu vybudovanej výstielky pre embryo vo forme menštruačného krvácania cca 28. deň cyklu. Tesne pred menštruáciou a tesne po menštruácii je pravdepodobnosť oplodnenia veľmi nízka, i keď spermie sú schopné prežiť aj 72 hodín po pohlavnom styku t.z. k otehotneniu môže dôjsť aj v prípade, že prišlo k pohlavnému styku pred zistením prudkého zvýšenia LH hormónu. Nárast koncentrácie LH nastáva približne 24-36 hodín pred ovuláciou (uvoľnením vajíčka z vaječníka). Najplodnejšie obdobie pripadá na deň, kedy zistíte prudké zvýšenie hladiny LH  a na nasledujúci deň – samotná ovulácia trvá len 12-24 hodín.

Vedeli ste, že

V starovekom Egypte používali ženy na zistenie tehotenstva zrnká pšenice a jačmeňa, ktoré vložili do pláteného obalu a každý deň omočili. Ak semená vyklíčili, znamenalo to, že žena je tehotná. Zaujímavá je skutočnosť, že o mnoho rokov neskôr (pravdepodobne v tridsiatich rokoch) nemcký lekár zistil, že moč tehotných žien skutočne obsahuje látky, ktoré podporujú rast týchto obilnín. Ak však chcete mať istotu odporúčame radšej nižšie uvedené metódy zisťovania gravidity:-).

                             …čítať viac o Tehotenských a ovulačných testoch

Informácie uvedené na stránke neslúžia ako náhrada návodu na použitie lieku ani nenahrádzajú návštevu lekára. Pred užitím lieku si dôkladne prečítajte príbalovú informáciu lieku.

Autor: Zuzana

167 Responses

 1. Ahoj chcem sa opýtať či sa dá otehotnieť aj na druhý deň po menštruácií ? :-)

  1. Ahoj Katka, je to veľmi nepravdepodobné, ale nie nemožné. Udáva sa, že dĺžka folikulárnej fázy (od začiatku menštruácie do ovulácie) je minimálne 9-10 dní (nie je vylúčené, že u niektorých žien to môže byť aj menej). Ak by menštruácia trvala dajme tomu 5 dní, deň na to by prišlo k nechránenému styku, spermie sú schopné prežiť niekoľko dní v pošve, tak by si tam teoreticky mohli počkať na dozreté vajíčko. Samozrejme, pravdepodobnosť je v tomto prípade veľmi nízka.

 2. Môžem ostať tehotná aj keď som dostala menzes 2dni po styku?

 3. Dobrý deň môžem byť tehotná keď som nemala ani prvú menštruáciu

  1. Dobrý deň Nikola, je to málo pravdepodobné, ale je to možné.

 4. Dobrý deň môžem otehotnieť keď som nemala styk

 5. Dobry den aka je pravdepodobnost zeby som mohla byt tehotna ak som tyzden po nechranenom styku dostala menstruaciu,ktora trvala cca len 4 dni a bola dost slaba ako inokedy..dakujem

  1. Dobrý deň Martina, závisí od Vášho cyklu, jeho dĺžky, kedy ste mali ovuláciu. Ak ste dostali skutočnú menštruáciu, tak tehotná nie ste (zriedkavo sa nájdu ženy, ktoré popisujú menštruačné krvácanie aj počas tehotenstva, tu však nejde o skutočnú menštruáciu, len krvácanie, ktoré ju pripomína) Ak dôjde k oplodneniu, tak približne za 6-12 dni po styku dochádza k uhniezďovaniu vajíčka, ktoré sa môže u niektorých žien prejavovať aj slabým krvácaním – implantačné špinenie, býva však slabšej intenzity ako klasická menštruácia, niekedy si ho však žena môže pomýliť s menštruačným krvácaním (kedže sa vyskytuje v čase očakávanej menštruácie). Takže, ak chete mať istotu, spravte si radšej tehotenský test. Pekný deň!

 6. Dá sa z masturbacie otehotnieť

 7. Dobrý deň, mala som nechraneny pohlavny styk. O 3 dni mam dostat mrchu. Je to možne?

  1. Dobry den Ivana, pravdepodobnosť otehotnenia je veľmi malá.

 8. Dobrý deň.. Mala som nechráneny vstyk pri ovulacii aka je šanca na tehotenstvo?

 9. Zdravim chcem sa opytat kedy mozem zistit ci som otehotnela ak som mala pohlavny styk pocas plodnych dni

  1. Dobrý deň Silvia, najcitlivejšie tehotenské testy niekedy ukážu tehotenstvo ešte pred očakávanou menštruáciou, napr. 10.-11.-ty deň po styku, ale je to individuálne, závisí to aj od toho ako rýchlo Vám stúpne hladina “tehotenského hormónu”. Najlepšie je spraviť si test, až keď Vám vynechá menštruácia (14-ty deň a neskôr), vtedy by už mal test ukázať, či sa jedná o tehotenstvo. Pekný deň!

 10. Dobrý deň mala som styk tyzden pred MS je možné že môžem otehotnieť?ďakujem.

 11. Chcem sa spytat neviem presne kedy mam ovulaciu na plodne dni mozte mi poradit mam 28.10.poslednu tak plodne dni mam kedy Dakujem

  1. Dobrý deň, k ovulácii dochádza približne v polovici cyklu, čiže keď máte napríklad 28-dňový cyklus, k ovulácii dochádza približne na 14-ty deň. Za plodné dni sa považuje aj pár dni pred a po, čiže nejaký 10.-ty až 17-ty deň cyklu. Vo vašom prípade, ak máte napríklad 28-dňový cyklus, tak ovulácia by mala prísť okolo 10.11., plodné dni vychádzajú 6.11-13.11. Pekný deň!

 12. Dobrý deň chcela som sa spýtať aká je šanca otehotnieť 3 dni pred ovulaciou ďakujem.

  1. Dobrý deň Tamara, pomerne vysoká, kedže spermie môžu prežiť v tele ženy aj 5 dní. Pekný deň!

 13. Dobrý deň, mam 2 otázky.Chcem sa opytat moj partner mal orgazmus a vystrekol,utrel sa a potom išiel do mna prstami.Da sa z toho otehotnieť?
  A po druhe da sa otehotniet ak partner vystrekol a ja som sa obrtela. Nemala som žiadne nohavičky.
  Ďakujem za odpoveď.

  1. Dobrý deň, odpoveď na prvú otazku: Je to veľmi nepravdepodobné až vylúčené, že by prišlo k tehotenstvu. Odpoveď na druhú otázku je nie, nemohlo prísť k oplodneniu. Pekný deň želám!

 14. Dobrý večer chcem sa spýtať ked mam cyklus 22-24dňový a menstruaciu som mala 7dni kedy nastáva ovulacia?ďakujem.

  1. Dobrý deň, k ovulácii zvyčajne dochádza v strede cyklu, takže vo vašom prípade niekedy okolo 11.-12.-dňa cyklu (za prvý deň cyklu sa považuje prvý deň menštruácie). Pekný deň!

 15. Dobry den.Ako si prosim vypocitan.ovulacne dni.

  1. Dobrý deň Tinka, k ovulácii dochádza zvyčajne niekedy v polovici cyklu, to znamená, že ak máte napríklad 28-dňový cyklus, tak ovulácia (čiže najvyššia šanca na otehotnenie) nastáva približne okolo 14-teho dňa cyklu. Za plodné dni (dni, kedy môže dôjsť k oplodneniu) sa považujú aj dni okolo tohto obdobia, približne 10. až 17. deň cyklu, v závislosti od dĺžky menštruačného cyklu. Za prvý deň cyklu sa považuje prvý deň menštruačného krvácania. Pekný deň!

 16. Zdravím chcem sa spýtať mala som s partnerom nechraneny styk , ale nedosiahol orgazmu, ale predtým som ho spravila rukou a možno niečo ostalo , môžem z toho otehotnieť ?

  1. + bolo to v den ked mi skončili krásny

 17. Ked som spravila partnera rukou utrel sa a potom sme mali nechraneni styk je mozne ze otehotniem ?

  1. Dobrí večer mohli BI ste mi pomoc

 18. Dobry den je mozne ze by som otehotnela aj ked sa moj partner spravil domna ked som bola hore nanom a mala som den po ovulacii.

  1. Dobrý deň Lydia, keby ste boli určite už po ovulácii tak nie je možné, že ste otehotneli, ale kedže nie je ľahké (bez vyšetrenia lekárom) vedieť, kedy presne prebehla ovulácia (nedá sa to presne vypočítať, sledovanie hlienu, bazálnej teploty a podobne je len orientačná metóda, každý cyklus môže prísť ovulácia trochu inokedy), za plodné dni sa považuje obdobie okolo ovulácie, takže možnosť otehotnenia tam podľa mňa môže byť. Pekný deň!

 19. Zdravím chcel by som sa spýtať aká je pravdepodobnosť že partnerka otehotnie keď še mali styk a kondom sa pretrhol a všetko šlo do nej a ma cca 4-5 dni pred menštruáciou a asi 4 dni po ovulácii , ďakujem

  1. Dobrý deň, ak už ovulácia skutočne prebehla, tak tehotná nebude. Pekný deň!

 20. Dobry den!Chcela by som sa spytat ci je mozne po oplodnujucej suloze (10.12.2017)Dnes mi test ukazal pozitivny ….ukaze ultrazvuk srdiecko Alebo plod?dakujem

  1. Dobrý deň, srdiečko začína biť zvyčajne v 5-6.tom týždni tehotenstva, čiže 3-4 týždne po oplodnení, v tomto období lekár zvyčajne vidí na ultrazvuku aj plodový gestačný vak, takže sa vám vie vyjadriť k tehotenstvu. Dovtedy asi lekár toho veľa neuvidí, ale kedže nie som gynekológ, neviem sa vám k tomu s určitosťou vyjadriť. Pekný deň želám!

   1. Ahojte chcem sa spýtať užívala som tablety dupaston 5mesiacov no v decembri som menštruáciu nemala môžem biť tehotná

    1. Ahoj, pri užívaní Duphastonu v normálnych terapeutických dávkach sa neznižuje fertilita (plodnosť), dokonca sa používa aj na liečbu neplodnosti, ktorá je spôsobená nízkou hladinou progesterónu. Takže keď boli splnené podmienky potrebné na počatie, môžete byť tehotná. Pekný deň!

 21. Posledna menstruacia bola 17.11. Ale Mali sme pohlavny styk 10.12. pretoze Manzel je stale prec.Preto som si oplodnenim ista.

 22. Ked som spravila partnera rukou umyl sa a utrel a potom sme mali nechranený styk je mozne ze otehotniem ?

  1. Dobrý deň, ak počas nechráneného styku prišlo u partnera k ejakulácii a vy ste mali vtedy ovuláciu (neviem to posúdiť, nepoznám dĺžku vášho menštruačného cyklu), tak mohlo prísť k otehotneniu. Pekný deň!

 23. A menštruáciu som mala od 22.12 do 30. 12

 24. Dobry vecer mali sme s partnerkou pohl.styk po mrche no 2.1 no 3.1 bola hospitalizovana a ked mala dostat svoje dni 28.2 tak mrcha nedosla aka je pravdepodobnost( neejakuloval som.do nej) dakujem zs odpoved

 25. Dobrý deň s priateľom sme mali pohlavni styk mam nepravidelnu menštruaciu neviem kedy mám plodne dni môžem ostat tehotna ?

 26. Dobry vecer

 27. Mozem sa opytat?

 28. Dobry den.

  Spravila som partnera a on sa zabudol utriet. Potom sme mali nechraneny pohlavny styk. Nemala som plodne dni. Bolo to den pred tym ako som mala dostat menstruaciu ale meska mi druhy den. Je mozne ze som tehotna?

 29. Dobry de chcela by som sa spitat s partnerom sme mali pohlany styk 12.4 sex bez do konca 21.4 som mala mendzes 5dni mozem este byt tehotna?

 30. Dobrý den prajem,
  Chcem sa spýtať na pár otázok.
  Mala som nechránený pohlavný styk s partnerom počas plodných dni dva dni pred ovuláciou? Je šanca na otehotnenie vysoká? (Menstruacia pravidelná, antikoncepcia nikdy neužívaná). Vela zdrojov odporúča vykonať tehotenský test po viac ako 10 dní od pohlavného styku. Tehotenské testy sa odvolávajú, že dokážu zistiť tehotenstvo už po cca dvoch dňoch. Môže sa stať že budem tehotná aj ked som si spravila test štyri dni po pohlavnom styku, prosim?
  Má vplyv strava na to, aby mala spermia rýchlejšiu cestu na oplodnenie prosim?
  Veľká vďaka za odpoved a Váš čas ❤️

  1. Dobrý den prajem,
   Chcem sa spýtať na pár otázok.
   Mala som nechránený pohlavný styk s partnerom počas plodných dni dva dni pred ovuláciou. Je šanca na otehotnenie vysoká? (Menstruacia pravidelná, antikoncepcia nikdy neužívaná). Vela zdrojov odporúča vykonať tehotenský test po viac ako 10 dní od pohlavného styku. Tehotenské testy sa odvolávajú, že dokážu zistiť tehotenstvo už po cca dvoch dňoch. Môže sa stať že budem tehotná aj ked som si spravila test štyri dni po pohlavnom styku, prosim?
   Má vplyv strava na to, aby mala spermia rýchlejšiu cestu na oplodnenie prosim?
   Veľká vďaka za odpoved a Váš čas ❤️

 31. Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať či je nejaká šanca k otehotneniu. S partnerom sme mali v sebe pár pohárikov, použili sme 3 kondómy , milovali sme sa približne 2 hodiny, partner sa vôbec neurobil ,/čo samozrejme bolo určite z alkoholu/ a mala som plodné dni. Len stále má bolí brucho.. už som mozno asi paranoidná a je to všetko zo stresu. Ďakujem pomohli by ste mi za vašu odpoveď .

 32. Dobrý deň, chcela by som sa spýtať aká je šanca otehotnieť keď som mala 6 dni pred menštruáciou a vzala som si núdzovú antikoncepciu( tabletku)?

 33. Dobrý deň prajem , mal som s priateľkou nechránený sex a má tak 4-5 dní do MS. Po mojom orgazme sme ešte pokračovali niekoľko minút. Je možné že bude tehotná?

 34. Mala som cheaneny sex s kondomom, no praskol, partner sa do mna neurobil, aka je sanca ze som tehotna? Menstruacia mi začala 19.6 a skončila 24.6

 35. Dobry den.chcem sa spitat co mozem byt tehotna ked sme mali.pohlavny styk v case ked.som mala menzes no na.druhy den mi.uz.menzes skoncil .. ale mali sme pohlavny styk vo vode 10 minut bez ochrany ale priateo sa nevisttiekal

 36. Môžem otehotnieť ak sa priateľ urobil do análneho otvoru a niečo z toho bolo aj vonku a stekalo k pošve ? Menštruacia mi vtedy meškala jeden deň na druhý deň prišla

 37. Dobrý deň
  Mohla by som sa spýtať mala som už pohlavný styk a frajer mi strekol na brucho spermie a išlo to až tam dole a teraz neviem či som tehotna alebo nie.A menštruáciu mám dostať za pár dni a na jednej Appke mi ukazuje že mám strednú tehotenskú šancu.Ďakujem

 38. s manželom sme sa milovali a veľmi by sme chceli mat dieťa.Keď sme sa milovali sa do mňa vystriekal,že som ani nevedela,že kedy sa to vlastne stalo.Je to v pravde podobné,že môžem byt tehotná.Za akú dobu,by som si mala urobiť tehotenský test aby ukázal presne,ďakujem Vám veľmi pekne za vašu odpoveď:)

 39. Dobrý den mam plodne dni a chcem sa apitat mozem byt tehotna ak som cez plodne dni mala sex cca 4 × a to od zadu

 40. Dobrý deň chcem sa spytat ci môžem otehotnieť ked uz mam 5 deň menštruáciu a aj ked budem mať pohlavný styk z ochrannou??
  Prosím o odpoveď

 41. Dobry den.chcem sa opytat.mala som nechraneny styk s priatelom uzila som tabletku po a menzes nikde

 42. Robila som si test a vysiel negativne

 43. Mala som 4dni menzes a keď mi skončilo Sme mali pohlavný styk ale pustil to dnu každý deň máme kedy môžem otehotnieť robila som si ovulácia bola jedna čiarka silná a druhá slaba

 44. Dobrý deň, chcem sa spýtať že či môžem zostať tehotná ak sme boli asi 30 sec max minutu bez ochrany priateľ sa do mňa nespravil ale mala som ovuláciu.

 45. Dobrý večer, pred týždňom-v nedeľu som mala nechránený pohlavný styk, a deň na to, v pondelok som dostala menštruáciu, je tu nejaká šanca, že by som mohla byť tehotná ? Ďakujem.

 46. Dobry den
  Mozem byt tehotna,ked som mala nechraneny sex a urobil sa domna..a 4 dni pred ovulaciou?dakujem

 47. Môže priateľka otehotnieť ak došlo k nechranenemu vztyku 4dni po krámoch? :)

 48. Dobrý deň chcem sa opýtať mala som 40 dňový menštruačný cyklus, s priateľom som mala nechránený sex asi 4 dní pred menštruáciou menzes normálne prišiel ale aj tak som v strese aká je pravdepodobnosť otehotnenia 4 dní pred menštruáciou a zároveň pri 40 daňovom cykle za odpoveď ďakujem

 49. Dobrý deň chcela by som sa spýtať aká je šanca otehotnieť keď sme mali s manželom nechránený sex a,, nízku šancu otehotniet. A spravil sa do mňa 2x priamo a dosť a dokonca 4 dni pred plodným obdobím?
  Budem vďačná za každú radu.

 50. Dobrý deň, môžem otehotnieť, ak sa priateľ nevyvrcholil do mňa a ani ja som sa neurobila, no bol to nechránený sex, takže nejaké riziko, že sa spermie dostali do mňa je, je trda šanca na tehotenstvo?

 51. Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na možné otehotnenie. Prvý deň začiatku poslednej menštruácie bol 17.marec. Cez plodné obdobie 25 -31 . marec som mala nechránený styk, partner sa do mňa spravil (aj v deň ovulácie). Skúsila som si urobiť test 1 a 4 apríla. (aj keď zrejme to bolo ešte skoro). Tesne pred menštruáciou ktorá mala začať 13. apríla som mala styk 8,9,10,11 apríl (kvázi nízka šanca otehotnieť). Menštruácia mi mešká. Je možné aby k počatiu došlo počas 8,9,10,11 apríl? čo ak v prípade 9 apríla som dosiahla orgazmus, partner rovnako ale nespravil sa do mňa a išlo to von ? v ostatných prípadoch ,,išlo” všetko do vnútra. Je možné mať z 9. apríla kvapôčku lásky či je to takmer nemožné a tehotenstvo je na základe marcových plodných dní? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

 52. Dobry den chcem sa spytat ak mi skoncil menzes 12.4 a mala som pohlavny styk o dva dni neskor vecer aj rano nakolko partner tuzi po dietatku plodne dni mi zacali 17.4 aka je sanca otehotniet dakujem za kazdu radu pekny den prajem

 53. Padon opravujem 12.4 2020 mi skoncil menzes pohlavny styk som mala 15.4.2020 a 16.4.2020 plodne dni mi nastali 17.4.2020 je mozne ze by som mala sancu byt tehotna? Dakujem vam za kazdu odpoved. Menzes mam dostat 6.5.2020

 54. Dobrý den, rada by som sa opytala, je možne že žena otehotnie ak sa partner urobi na klitoris a ejakulat pomaly stecie dolu az k analnemu otvoru?
  A druha otazka…..ak sa partner urobil, utrel si ruky do vlhcenej utierky a po asi hodine ma urobil prstami a bol dnu v posve.
  A žena ma 5 dni pred menstruáciou.

 55. Dobrý deň chcem sa opýtať. Neviem na isto či som tehotná ešte je to dosť skoro ale doktor povedal že to vyzerá tak ale nie je na 100% ešte isté. Ale šanca tam je. Môžeme mať s manželom sex? Neublíži to dieťatku v tomto skorom štádiu ak by som bola naozaj tehotná?
  Ďakujem

 56. Dobrý deň..chcem sa opýtať či môžem otehotniet aj ked som dostala menštruaciu..ze ako to je s tymi 72 dňami

 57. Dobrý deň ,mala som styk a o 3 dni menštruáciu je možné tehotenstvo?

 58. Dobrý deň je možné otehotnenie ak som mala nechránený styk 10 dní pred menštruáciou?

 59. Dobrý deň chcem sa spýtať posledný deň menštruácie je pravdepodobné že môžem otehotnieť ?

 60. Ta čo si pana maria

 61. Dobrý deň môžem otehotnieť keď som mala s partnerom pohlavný styk bez ochráni a mala som plodné dni a štyri dni pred ovulaciou?

 62. Dobrý deň dostala som naposledy menštruáciu 8.jula, 26.jula som mala s partnerom pohlavný styk? Môžem byt tehotná? Ďakujem za odpoved.

 63. Dobrý deň, prosím Vás sú ovulačné testy počas dojčenia spoľahlivé ? Pozerám práve na superlove taký žltý pepino test … prípadne mi môžete nejaký doporučiť ?

  1. JA SOM POUZIVALA TIETO ZLTE PEPINA A POHODKA TEDA AK MYSLIS PEPINO OVULATION TEST V ZLTOM OBALE

 64. Dobry den mala som styk
  A a on zrychloval ale potom som ho rychlo odholila a on hned vystriekol aka je moznost je ostanem tehotna alebo ze do mna pustil ?

 65. Dobrý deň chcela by som sa opitat dnes my začala ovulácia a pohlavný styk smme mali včera je pravde podobne že mozem otehotnieť ďakujem

 66. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať aká je právdepodobnost že partnerka otehotnie ak jej menštruácia skončila týždeň pred nechráneným stykom a asi po 2 hodinách od styku si dala tabletku ,,po’’
  Vopred ďakujem za odpoved..pekný deň

 67. Prosím vás môžete mi pomohnut

 68. Chcela BI som sa spýtať mala som sex iba dva krát domna pustil a terás ten mesiac som nemala môžem bit tehotná

 69. Prosím vás pomôžte mi

 70. Who All ” temperature-label”Next treatment” options-tracking-zone”gallery” Involve Slideshow Heavily. viagra pills Wnaxut ampqny

 71. Antimicrobial from reduced and infectious agents such as hypertension, tachycardia, hypertension, diagnostic or peaked righteous being treated in african to song or more particular criticism a. cialis 20 mg price Bfyuhr vbdynx

 72. Mozem byt hotna ak som nema Stik ale dloho som nedostala.menstruiaciu

 73. Dobrý deň, menštruácia mi vynechala jeden mesiac a s partnerom sme mali nedávno nechránený sex, chcem sa len spýtať či keď mi vynechala tak by som mohla otehotnieť alebo nie.

 74. Dobrý deň,chcem sa spýtať je možné otehotnieť 3 den menstuacie, spravil sa do mna. A mám cyklus raz 33 dni raz 36.

 75. Môžem byť tehotná nechránený styk som mala 24.9.2020 to boli neplodne dní dnes je 21.10 mám nevoľnosti a bolia prsníky

 76. Dobry den!
  Mam otazku: 3.10. sme mali z partnerom sex. No pri sexe nestihol vcas reagovat a nieco ostalo dnuka vo mne.!
  5.10 som dostala menstruaciu ! Cize som bola dva dni pred menstruaciou!
  Medzitym citim take Slabe ako prechladnutie trosku pobolieva pri moceni. Dalsi ciklus mal zacat 1.11. teda meskame len 1 den zatial ..! Moja otazka je je pravdepodobne ze by som mohla byt tehotna?????!!!

 77. dobry den chcem sa opytat stala sa den pred menstruaciou chyba a druhy den nato som dostala menstruaciu ale velmi silni minuly mesiac pred koncom som mala slabe krvacanie aj smocom iba jeden den no dneska so dostala menstruaciu silnu co nezvyknem mat vobec a zacala hned s hnedym vykalom co to moze byt ked sa dostali den pred tm do mna spermie dakujem

 78. Dobrý deň, aká šanca otehotnenia je ked som mala pohla.styk deň pred ovuláciou ?
  Zatiaľ mi 2dni meska menštruácia.

 79. Dobrý deň, chcem sa spýtať. Nechránený pohlavný styk, manžel sa urobil dnu deň pred ovulaciou. Aká je pravdepodobnosť otehotnenia… Dakujem

 80. Dobrý deň chcem sa opýtať mala som nechránený styk koncom júla na to 3 mesiace mi normálne chodila menštruácia a terás mi mešká menštruácia 2 dni môžem byť v tom spravila som si test a vyšiel mi negatívny, pobolieva ma v podbrušku.. Ďakujem, prosím poraďte mi..

 81. Dobrý deň, chcela by som sa opytať.. Menštruácia mi meška už 29 dní a pri pohlavnom styku nám praskol kondóm. Môžem otehotnieť?

 82. Dobrý večer môžem sa opýtať stiahla som si aplikáciu menštruacný kalendár a podľa neho mám teraz šancu otehotnieť od 29.-5. decembra ,ovulácia by mala byť 29teho ,menstruáciu som mala od 23-27.novembra mám tomu veriť ? Ďakujem za odpoveď

 83. Dobry den ..chcem sa opytat??
  Ked mam menzes,a ked skoncim vtedy mam plodne dny ?
  Alebo pred menzesom?
  Aporadte my ako.otehotniet ?dakujem

 84. Dakujem

 85. Dobrý večer chcela by som sa opýtať? Keď som mala pohlavný styk s priateľom počas ovulácie ale s ochranou a urobil sa mimo mna, je možné že by som mohla byt tehotná ?

 86. Mozem otehotniet,ak som mala styk na 13 den od menstruacie? Menstruacia mam kazdych 28 dni.dakujem

 87. Dobry da sa otehotniet dva dni pred ovulkou??

 88. Je môžme otehotnieť keď som nemala prirodzený sex ale mala som ho iba z umelim penisom ?

 89. dobrý deň, mala som 4 dni pred menštruáciou chránený pohlavný styk s partnerom. Nespravil sa do mňa, urobil sa až neskôr úplne mimo, ale menstruacia mi mešká už 4 dni a mám obavy. môže byť šanca, že som otehotnela?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *